Přejít na obsah Přejít na navigaci

Naše služby

Zakázkový 3D tisk

Tiskárny s tiskovou metodou FFF/FFD nabízející kvalitní tisk o pracovním prostoru až 420 x 300 x 400 mm. Jejich alterativa můžou být naše tiskárny s metodou tisku SLA pro menší ale velmi přesné a detailní modely.

3D modelování

3D modelování dle Vašich představ. Můžeme vytvářet 3D modely nebo provádět úpravy na Vašem 3D modelu. Poradíme si s technickým dílem i designovým modelem.

Zajímá vás cena 3D tisku?

NAPIŠTE SI O NABÍDKU ZDARMA

Odpovíme obvykle do několika hodin.

Jak tiskneme?

Tiskneme v dnešňí době nejpoužívanější metodou FFM, neboli FFF (Jedná se o stejné metody tisku, pouze s jiným označením). Výrobek se vytváří tiskem jednotlivých vrstev, při tavení plastového materiálu. Jedná se o additivní metodu, tedy proces, kde se materiál přidává na rozdíl od klasického obrábění. Odpadový materiál vznikající při výrobě je tedy minimální.

Co tiskneme?

Dokážeme vyrábět drobné výrobky velikosti od několika milimetrů, až po větší objekty měřící desítky centimetrů. Náš pracovní prostor je 420x300x400 milimetrů. Můžeme tisknout prototypy nebo i sériovou výrobu. Výrobky z 3D tisku nachází uplatnění v mnoha oborech. Mezi nejčastější patří automotive, strojírenství, desing, elektro, hračky a další.

Z čeho tiskneme?

Druhů plastových materiálů je mnoho. Každý má své specifické vlastnosti. Nabídku materiálů postupně rozšiřujeme.

  1. ABS, PC-ABS
  2. ASA (UV stabilní k venkovním aplikacím)
  3. CPE HG100
  4. PET-G
  5. PLA
  6. WOOD (materiál plněný dřevem)
  7. FLEXI (guma)
  8. NYLON
  9. Materiály technické, plněné Aramidem, Carbonem, nebo skleněnými vlákny.

Tiskneme i barevně a to až čtyři barvy v jedné vrstvě.
Více informací o materiálech zde