Přejít na obsah Přejít na navigaci

Kontakty

Adresa

Vavrečkova 5673,
Zlín 760 01

IČ: 87795418

E-mail

Můžete
napsat kdykoli

libor.moravec@3d-tiskni.cz

Telefon

Zavolejte na
telefonní číslo

+420 737 393 377

Nezávazná poptávka

Soubor s 3D modelem (STL, OBJ, DXF, AMF…) přiložte jako soubor k formuláři. Pokud nemáte model, můžete poslat výkres nebo popis, co chcete vytisknout. Do textového pole je dobré napsat typ materiálu, nebo například jaké vlastnosti by model měl mít. Reagujeme nejpozději do 24 hodin.

Souhlasím se zpracováním údajů a s podmínkami  ochrany osobních údajů.

  

Ceník, cena 3D tisku na zakázku

3D tisk se provádí převážně na zakázku, kdy se dají vytvořit díky počítačovému přenosu přesné produkty i o velmi malých velikostí. Snadno se tak vyrobí i součástky, které se již nevyrábí, případě zajímavé modely, reklamní předměty a mnohé další komponenty.

Cena 3D tisku se liší podle časové náročnosti a materiálu, který se použije na daný model či předmět. Ceník 3D tisku se dá s přesností vyhotovit podle simulace 3D modelu. Dozvíte se tak přesnou dobu tisku, množství použitého materiálu a rozsah cenové relace.

Ceník, cena 3D tisku na zakázku

  • Před 3D tiskem je potřeba nejprve vytvořit 3D model. Ten nám zašlete na emailovou adresu. ( formát STL, OBJ, AMF). Pokud nemáte 3D model je možné zaslat technický výkres, který překreslíme do 3D. Pokud by jste neměli ani technický výkres můžete nám alespoň obrazně formou osobní schůzky, emailem nebo telefonem popsat vaši představu o výrobku.
  • Podle 3D modelu nasimulujeme tisk, kde se dozvíme přesnou dobu tisku a množství použitého materiálu. Tímto způsobem vypočítáme cenu.
  • Odešleme Vám naši cenovou nabídku. Po vzájemné dohodě můžeme začít tisknout.
  • Hotové zakázky odesíláme přes ověřené dopravce po celém území České republiky a Slovenska. Je možné si vyzvednout objednávku osobně ve Zlíně.