Přejít na obsah Přejít na navigaci

3D tisk Praha

Říká, že v Praze najdete v podstatě vše a to platí i o 3D tisku. Je zde spoustu možností, ale my budeme vděční, když si vyberete právě nás. Pokud hledáte zakázkový 3D tisk v Praze, jste rozhodně na správném místě. Pokud nic o 3D tisku nevíte, nemusíte zoufat, se vším vám rádi poradíme. Stačí popsat vaši představu, či zaslat vytvořený 3D model a po vzájemné domluvě vám požadovaný předmět vytiskneme. Naše tiskárny fungují na principu FFM, to je zatavováním jednotlivých vrstev předmětu do sebe. Pracujeme s kvalitními plastovými materiály a jsme šetrní k životnímu prostředí. Tak neváhej a objednej si 3D tisk, je to opravdu jednoduché!

Zakázkový 3D tisk

Jaké předměty si u nás můžete vyhotovit?

3D tisk nabízí výrobu i složitých detailů, které by se lidskou rukou tvořili jen ztěžka. Naše tiskárny vyhotoví předměty od několika milimetrů až po maximální velikost 33x20x30 centimetrů. Je možné vytisknout různé součástky předmětů např. ve strojírenském či automobilovém průmyslu. Děti budou mít určitě radost s vyrobených hraček a na své si přijdou i lidé ve zdravotnickém průmyslu či milovníci šperků.

Zakázkový 3D tisk Praha: jaké materiály u nás používáme?

Pracujeme s odlišnými druhy plastových materiálů jako jsou ABS, ASA, PLA, FLEXI, NYLON či PET-G. Jednotlivé materiály vynikají jinými vlastnostmi a jsou vhodně pro odlišné předměty. Některé jsou tužší, jiné ohebnější, některé vhodné pro venkovní použití a tak dále. O používaných materiálech si můžete přečíst v našem jiném článku a podle toho zvolit ten nejvhodnější pro váš předmět, v nejhorším případě rádi pomůžeme.

Jak probíhá vaše objednávka?

Před samotným 3D tiskem potřebujeme vyhotovený 3D model, pokud nevíte jak na něj, stačí nám poslat technický nákres či popsat vaše představy buď v e-mailu či telefonicky, případně i osobně, ale pobočku máme ve Zlíně. Uvítáme samozřejmě i hotový 3D model a to ve formátu STL, OBJ nebo AMF. Stačí vše vyplnit a poslat ve formuláři při vaší objednávce. Poté nasimulujeme 3D tisk a dozvíte se přesný čas tisku, množství použitého materiálu a vypočítanou cenu za tisk. Po vzájemné dohodě můžeme začít s tiskem vašeho předmětu.

Jaká bude cena vaší zakázky?

Cena zakázky záleží na několika faktorech. Předem vám ji vypočítáme na základě množství použitého materiálu, přednosti tisku, barev a hlavně doby 3D tisku. Hodina tisku se pohybuje již od 70 Kč.