Přejít na obsah Přejít na navigaci

3D tisk Olomouc

Pokud hledáte zakázkový 3D tisk v Olomouci, u nás jste tu správně. Objednejte si vytisknutí vašeho 3D předmětu právě na našem webu, je to jednoduché! 3D tisk většinou funguje na principu vrstvení, tzn. že jednotlivé vrstvy plastu požadovaného předmětu se na sebe postupně přidávají. Princip 3D tisku však nemusíte znát, důležité je jen vědět, jak by váš finální výrobek měl vypadat. Na zakázku vám váš předmět do Olomouce rádi zašleme!

Zakázkový 3D tisk

Co vše si u nás můžete vytisknout?

Pomocí našich 3D tiskáren dokážeme vytisknout i objekty složitějších tvarů, které by při jiných způsobech obrábění bylo těžké vytvořit. Dokážeme vytisknout i velmi malé předměty velké několik milimetrů až po výrobky, které jsou velké několik centimetrů. Největší možná velikost tisknutého předmětu je 33x20x30 cm. Zákazníci tisknou mnoho různých předmětů, např. součásti pro automobilový průmysl, různé reklamní předměty, prototypy designu či hračky. Nebojte se nás doptat, určitě se pokusíme vyjít vstříc.

Zakázkový 3D tisk Olomouc: z jakých materiálů můžeme váš předmět vytisknout?

Mezi nejpoužívanější materiály patří ABS, FLEXI, NYLON, PET-G, PLA a další. Jsou to plastové materiály a každý se liší svými vlastnostmi a je vhodný pro jiné předměty. O jednotlivých materiálech si můžete přečíst v našem jiném článku.

Jak probíhá vaše zakázka?

Nejdříve nastudujeme vámi zaslaný 3D model ve formátu STL, OBJ nebo AMF a kdyžtak se s vámi domluvíme na jeho potřebných úpravách. Vámi požadovaný 3D model můžete i my vytvořit podle vašich požadavků či technického nákresu. Pokud bude potřeba, poradíme vám i s vhodnými materiály na 3D tisk a použitými barvami. Na podkladě vašeho 3D modelu zkonstatujeme předpokládaný čas tisku.

Jaká bude cena vaší zakázky?

Cena 3D tisku závisí na faktorech jako je velikost tištěného objektu, druh použitého materiálu a přesnost tisku. Cena se totiž odvíjí od doby tisku, a ta závisí, právě na těchto faktorech. 1 hodina tisku vyjde již kolem 70 Kč.