Přejít na obsah Přejít na navigaci

3D tisk Brno

Pokud byste rádi sehnali rychlý zakázkový 3D tisk v Brně, tak jste na správném místě. Naše stránky jsou spolehlivé a vyrobíme Vám Váš vysněný 3D objekt rychle a bezchybně. 3D tisk je moderní technologie, díky níž dokážeme vytvořit reálný 3D předmět podle předlohy v softwaru. Tato předloha je ve formě 3D modelu, který si můžete buď navrhnout sami, nebo nám Vaši představu do detailů popíšete a my jej vytvoříme za Vás, poslední možností je vyhledávání 3D modelů na internetu v online knihovnách, které jsou těchto 3D modelů plné. Jakmile jste se svým modelem spokojeni, naše 3D tiskárna jej použije jako předlohu a vznikne 3D objekt. 3D tiskárny používají většinou techniku FFM, kdy dochází k navrstvování jednotlivých ploch předmětu. Používají se nejrůznější plastové materiály. Na co ještě čekáte? Stačí vyplnit formulář a Vaše 3D objednávka bude obratem u Vás. 

Zakázkový 3D tisk

Jaké 3D objekty dokáží naše 3D tiskárny vytisknout?

Velikosti vzniklých předmětů mohou být opravdu miniaturní, a to v několika milimetrech, až po maximální velikost, která činí 33x20x30 centimetrů. 3D tisk se využije v mnoha oborech, ať už ve strojírenství, elektronice či architektuře. Můžeme vytisknout reklamní prototypy, hračky pro děti, pomůcky do školy, automobilové součástky či zubní protézy. Meze se nekladou ani kutilům. Pokud váháte, stačí nás kontaktovat a rádi Vám pomůžeme.

Zakázkový 3D tisk Brno: s jakými materiály naše tiskárny pracují?

Naše tiskárny jsou sestrojeny pro využívání kvalitních platových materiálů, jako jsou – PLA, ABS, ASA, FLEXI, PET-G a NYLON. Mohou být samozřejmě i barevné. Každý plastový materiál je vhodný pro něco jiného, proto doporučujeme přečíst si náš článek, který vysvětluje, v čem se tyto materiály liší. Pokud Vám ani to nepomůže s vybráním materiálu, nezoufejte, rádi Vám pomůžeme!

Jak probíhá Váš zakázkový 3D tisk?

O vše se postaráme, stačí abyste nám popsali Vaši požadovanou objednávku a vytvoříme za Vás i 3D model. Také se samozřejmě nebráníme ani Vámi vyrobeným 3D modelům či modelům stáhnutých z online knihoven. Neváhejte a vyplňte náš formulář. 3D model nám můžete zaslat ve formátu STL, OBJ nebo AMF.

Jaká bude cena Vaší objednávky?

Pokud Vás zajímá cena Vaší zakázky, můžeme Vám sdělit, že každá objednávka se cenou liší, protože každý předmět vyžaduje jiný materiál, jinou dobu tisku, jinou barvu materiálu, každý předmět je jinak velký. Tohle vše ve výsledku ovlivní cenu Vaší zakázky. Nejvíce záleží na době 3D tisku, který se právě odvíjí od výše zmíněných faktorů. Na našem webu se hodina 3D tisku pohybuje již od cca 70 Kč.